dictionar englez roman

without dispute


PronuntieExplicatiiwithout disputeîn afară de orice îndoială
PronuntieExplicatiiwithout disputeExplicatiiindiscutabil
PronuntieExplicatiiwithout disputede comun acord
PronuntieExplicatiiwithout disputefără discuții

Termeni asemănători cu "without dispute": with safety, without a spot.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro