dictionar englez roman

under the guise of


PronuntieExplicatiiunder the guise ofsub masca
PronuntieExplicatiiunder the guise ofsub pretextul
PronuntieExplicatiiunder the guise ofsub formacu genitiv
PronuntieExplicatiito go under the guise ofa se da drept altcinevaconjugări
Pronuntieto go under the guise of somebodya se da drept cinevaconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro