dictionar englez roman

to withhold


PronuntieExplicatiito withholdExplicatiia interziceconjugări
PronuntieExplicatiito withholdExplicatiia refuzaconjugări
PronuntieExplicatiito withholdExplicatiia rețineconjugări
PronuntieExplicatiito withhold commenta se abține de la comentariiconjugări
PronuntieExplicatiito withhold firea nu deschide foculconjugări
PronuntieExplicatiito withhold one's consenta nu-și da consimțământulconjugări
PronuntieExplicatiito withhold one's consenta nu fi de acordconjugări
PronuntieExplicatiito withhold one's consenta nu își da consimțământulconjugări
PronuntieExplicatiito withhold one's handa se abține în ultima clipă să loveascăconjugări
PronuntieExplicatiito withhold one's handa se abține să loveascăconjugări
PronuntieExplicatiito withhold paymenta opri plataconjugări
PronuntieExplicatiito withhold paymenta nu plăticonjugări
Pronuntieto withhold somebody from doinga opri pe cineva să facăcevaconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro