dictionar englez roman

to trust


PronuntieExplicatiito trusta avea încredereconjugări
PronuntieExplicatiito trustExplicatiia se bizuiconjugări
PronuntieExplicatiito trustExplicatiia se încredeconjugări
PronuntieExplicatiito trust one's own earsa-și crede urechilorconjugări
PronuntieExplicatiito trust one's own eyesa-și crede ochilorconjugări
PronuntieExplicatiito trust somebody to doa fi sigur că cineva va faceceva; mai ales la imperativconjugări
Pronuntieto trust somebody with a secreta încredința cuiva un secretconjugări
PronuntieExplicatiito trust toa avea încredere înconjugări
PronuntieExplicatiito trust toa se bizui peconjugări
PronuntieExplicatiito trust toa se încrede înconjugări
PronuntieExplicatiito trust to chancea se încrede în steaua sa norocoasăconjugări
PronuntieExplicatiito trust to chancea se încrede în norocul săuconjugări
PronuntieExplicatiito trust to lucka se încrede în steaua sa norocoasăconjugări
PronuntieExplicatiito trust to lucka se încrede în norocul săuconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro