dictionar englez roman

to stop short


PronuntieExplicatiito stop shorta se opri bruscconjugări
PronuntieExplicatiito stop short ofa fi cât pe ce săconjugări
PronuntieExplicatiito stop short ofa fi gata săconjugări
PronuntieExplicatiito stop short ofa fi pe punctul de aconjugări

Termeni asemănători cu "to stop short": to touch a deep chord.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro