dictionar englez roman

to speak volumes for


PronuntieExplicatiito speak volumes fora fi grăitor pentruconjugări
PronuntieExplicatiito speak volumes fora fi semnificativ pentruconjugări
PronuntieExplicatiito speak volumes fora spune multe despreconjugări
PronuntieExplicatiito speak volumes fora fi în mare măsură spre laudacuivaconjugări
PronuntieExplicatiito speak volumes fora fi spre laudacuivaconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro