dictionar englez roman

to sit


PronuntieExplicatiito sitExplicatiia clociconjugări
PronuntieExplicatiito sitExplicatiia ședeaconjugări
PronuntieExplicatiito sitExplicatiia staconjugări
PronuntieExplicatiito sita sta așezatconjugări
PronuntieExplicatiito sita avea grijă de un copilargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito sit a horse badlya fi un prost călărețconjugări
PronuntieExplicatiito sit a horse badlya se ține în șa răuconjugări
PronuntieExplicatiito sit a horse wella fi un bun călărețconjugări
PronuntieExplicatiito sit a horse wella se ține în șa bineconjugări
PronuntieExplicatiito sit at homea sta de pomanăconjugări
PronuntieExplicatiito sit at homea sta degeabaconjugări
PronuntieExplicatiito sit at homea sta pe lângă casăconjugări
PronuntieExplicatiito sit at homea fi cazanierfigurat în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito sit at somebody's feeta admira pe cineva drept maestrufigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito sit at somebody's feeta considera pe cineva drept maestrufigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito sit at somebody's feeta fi discipolul cuivafigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito sit at somebody's feeta lua pe cineva drept maestrufigurat în limba englezăconjugări
Pronuntieto sit at table above the salta fi așezat în capul meseiconjugări
Pronuntieto sit at table below the salta fi așezat în coada meseiconjugări
Pronuntieto sit at the feet of somebodya admira pe cineva drept maestrufigurat în limba englezăconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro