to rub it in
![]() ![]() | to rub it in | a face să pătrundă o substanță în alta prin frecare | conjugări | ||
![]() ![]() | to rub it in | ![]() | a insista | asupra unui lucru neplăcut | conjugări |
![]() ![]() | to rub it in | a reveni prea des | asupra unui lucru neplăcut | conjugări | |
![]() ![]() | to rub it into | a face să pătrundă o substanță în alta prin frecare | conjugări | ||
![]() ![]() | to rub it into | ![]() | a insista | asupra unui lucru neplăcut | conjugări |
![]() ![]() | to rub it into | a reveni prea des | asupra unui lucru neplăcut | conjugări |
Termeni asemănători cu "to rub it in": trepidation, tryptone.
Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea


