dictionar englez roman

to pip


PronuntieExplicatiito pipExplicatiia împușcaconjugări
PronuntieExplicatiito pip offa o mierliargouconjugări
PronuntieExplicatiito pip offa da în primireargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pip offa da ortul popiiargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pip up somebodya da cuiva curajconjugări
PronuntieExplicatiito pip up somebodya înviora pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito pip up somebodya stimula pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito pip up somethinga înviora o activitateconjugări
PronuntieExplicatiito pip up somethinga stimula o activitateconjugări
PronuntieExplicatiito pipea cânta la fluierconjugări
PronuntieExplicatiito pipea transporta prin conductăconjugări
PronuntieExplicatiito pipea da informațiiargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pipea scrie o scrisoareargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pipeExplicatiia spuneargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pipea trimite un mesajargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pipea se uita laargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pipeExplicatiia vedeaargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pipeExplicatiia vorbiargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pipe downa coborî tonulconjugări
PronuntieExplicatiito pipe downExplicatiia tăceaconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro