dictionar englez roman

to part with


PronuntieExplicatiito part witha se despărți deconjugări
PronuntieExplicatiito part with dry lipsa se despărți fără să se săruteconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's brassa cheltui baniiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's brassa da baniiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's brassa-și deznoda baierile pungiiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's brassa scoate banul din pungăfamiliar în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's brassa umbla la chimirpopularconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's casha cheltui baniiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's casha da baniiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's casha-și deznoda baierile pungiiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's casha scoate banul din pungăfamiliar în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's casha umbla la chimirpopularconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's moneyExplicatiia plăticonjugări
PronuntieExplicatiito part with one's moneya scoate pungaconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's moneya cheltui baniiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's moneya da baniiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's moneya-și deznoda baierile pungiiconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's moneya scoate banul din pungăfamiliar în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito part with one's moneya umbla la chimirpopularconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro