dictionar englez roman

to keep one's mind on


PronuntieExplicatiito keep one's mind ona se concentra asupra acevaconjugări
PronuntieExplicatiito keep one's mind ona-și concentra atenția asupra acevaconjugări
PronuntieExplicatiito keep one's mind ona fi cu mintea lacevaconjugări
PronuntieExplicatiito keep one's mind ona se hotărî categoric să facăcevaconjugări
PronuntieExplicatiito keep one's mind ona nu lăsa gândurile să-i fugă de lacevaconjugări
PronuntieExplicatiito keep one's mind ona nu lăsa mintea să-i fugă de lacevaconjugări
PronuntieExplicatiito keep one's mind ona sta cu gândul lacevaconjugări
PronuntieExplicatiito keep one's mind ona-și ține atenția concentrată asupra acevaconjugări
Pronuntieto keep one's mind on somethinga-și pune ceva în gândconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro