dictionar englez roman

to impose


PronuntieExplicatiito impose sanctionspentru a aplica sancțiuni
PronuntieExplicatiito impose sanctionspentru a impune sancțiuni
PronuntieExplicatiito impose sanctionssă impună sancțiuni
PronuntieExplicatiito imposeExplicatiia impuneconjugări
PronuntieExplicatiito imposeExplicatiia pedepsiconjugări
PronuntieExplicatiito imposeExplicatiia porunciconjugări
PronuntieExplicatiito imposeExplicatiia solicitaconjugări
PronuntieExplicatiito imposeExplicatiia aranjapaginile; poligrafconjugări
PronuntieExplicatiito impose oneselfa face impresie bunăconjugări
PronuntieExplicatiito impose oneselfExplicatiia se impuneconjugări
PronuntieExplicatiito impose uponExplicatiia impuneconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro