dictionar englez roman

to go off


PronuntieExplicatiito go offExplicatiia detonaconjugări
PronuntieExplicatiito go offExplicatiia explodaconjugări
PronuntieExplicatiito go offExplicatiia se diminuafigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go offExplicatiia leșinafigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go offExplicatiia pornifigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go offExplicatiia se întâmplaîntr-un anumit modconjugări
PronuntieExplicatiito go offExplicatiia se descărcareferitor la o armăconjugări
PronuntieExplicatiito go offExplicatiia se desfășurareferitor la un evenimentconjugări
PronuntieExplicatiito go off at a rare bata pleca ca din pușcăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at a rare bata pleca ca o vijelieconjugări
PronuntieExplicatiito go off at a rare bata pleca în trombăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at a tangenta trece brusc la un alt subiectconjugări
PronuntieExplicatiito go off at a tangenta scăpa prin tangentăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at a tangenta schimba brusc subiectulconjugări
PronuntieExplicatiito go off at half cocka acționa înainte de vremefigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at half cocka acționa nechibzuitfigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at half cocka acționa pripitfigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at half cocka se termina cu un eșec rușinosfigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at half cocka vorbi înainte de vremefigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go off at half cocka vorbi nechibzuitfigurat în limba englezăconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro