dictionar englez roman

to give quarter


PronuntieExplicatiito give quarterExplicatiia cruțaconjugări
PronuntieExplicatiito give quartera se arăta îndurătorcu cei înfrânțiconjugări
PronuntieExplicatiito give quartera se arăta miloscu cei înfrânțiconjugări
PronuntieExplicatiito give quartera fi îndurătorcu cei înfrânțiconjugări
PronuntieExplicatiito give quartera fi miloscu cei înfrânțiconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro