dictionar englez roman

to foul


PronuntieExplicatiito foulExplicatiia faultaconjugări
PronuntieExplicatiito foulExplicatiia murdăriconjugări
PronuntieExplicatiito foul one's own nesta divulga certurile de familiefamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito foul one's own nesta împroșca cu noroi pe cei apropiațifamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito foul one's own nesta împroșca cu noroi rudelefamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito foul one's own nesta ponegri cu noroi pe cei apropiațifamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito foul one's own nesta ponegri cu noroi rudelefamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito foul one's own nesta-și spăla rufele murdare în publicfamiliar în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito foul upExplicatiia încurcaconjugări
PronuntieExplicatiito foul upExplicatiia stricaconjugări
PronuntieExplicatiito foul upa strica o relațieconjugări
PronuntieExplicatiito foul upa transforma în ceva neplăcutconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro