dictionar englez roman

to come to one's autumn


PronuntieExplicatiito come to one's autumna culege roadele unei comportări nechibzuiteconjugări
PronuntieExplicatiito come to one's autumna culege roadele unei comportări nesăbuiteconjugări
PronuntieExplicatiito come to one's autumna plăti pentru faptele saleconjugări
PronuntieExplicatiito come to one's autumna primi o pedeapsă binemeritatăconjugări
PronuntieExplicatiito come to one's autumna sfârși prostconjugări
PronuntieExplicatiito come to one's autumna sfârși răuconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro