dictionar englez roman

to chew


PronuntieExplicatiito chewExplicatiia mestecaconjugări
PronuntieExplicatiito chew ata bate la cap pecinevaconjugări
PronuntieExplicatiito chew ata bodogăni pecinevaconjugări
PronuntieExplicatiito chew ata bombăni pecinevaconjugări
PronuntieExplicatiito chew somebody's eara lua cu împrumut de la cinevafigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito chew somebody's luga lua cu împrumut de la cinevafigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito chew the cuda repeta întrunafigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito chew the cudExplicatiia clocifiguratconjugări
PronuntieExplicatiito chew the cuda întoarce lucrurile pe-o față și pe altafiguratconjugări
PronuntieExplicatiito chew the cudExplicatiia cugetafigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito chew the cudExplicatiia meditafigurat în limba englezăconjugări
Pronuntieto chew the cud of reflectiona se cufunda în lumea meditațieifamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto chew the cud of reflectiona se lăsa pradă gândurilorfamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto chew the cud of reflectiona se lăsa pradă visurilorfamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto chew the cud of reflectiona medita adâncfamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto chew the cud of reflectiona medita profundfamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto chew the cud of reflectiona rumega îndelungfamiliar în limba engleză; figurat în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito chew the fata bate la cap pe cinevafigurat; argouconjugări
PronuntieExplicatiito chew the fatExplicatiia bombănifigurat; argouconjugări
PronuntieExplicatiito chew the fatExplicatiia cicălifigurat; argouconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro