dictionar englez roman

to be tardy


PronuntieExplicatiito be tardya fi în întârziereconjugări
PronuntieExplicatiito be tardya fi tardivconjugări
PronuntieExplicatiito be tardyExplicatiia întârziaconjugări
PronuntieExplicatiito be tardya veni prea târziuconjugări
PronuntieExplicatiito be tardya veni târziuconjugări

Termeni asemănători cu "to be tardy": top thirty, top thirty-two, two of a trade, type of authority.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro