dictionar englez roman

take in


PronuntieExplicatiitake inExplicatiiînșelăciuneargou în limba engleză
PronuntieExplicatiito take ina da adăpostconjugări
PronuntieExplicatiito take inExplicatiia înmagazinaconjugări
PronuntieExplicatiito take ina pofti înăuntruconjugări
PronuntieExplicatiito take in a lady to dinnera da brațul unei doamne pentru a o conduce în sufragerieconjugări
PronuntieExplicatiito take in a museuma vizita un muzeuconjugări
PronuntieExplicatiito take in a newspapera citi cu regularitate un ziarconjugări
PronuntieExplicatiito take in a newspapera cumpăra cu regularitate un ziarconjugări
PronuntieExplicatiito take in a newspapera fi abonat la un ziarconjugări
PronuntieExplicatiito take in a papera citi cu regularitate un ziarconjugări
PronuntieExplicatiito take in a papera cumpăra cu regularitate un ziarconjugări
PronuntieExplicatiito take in a papera fi abonat la un ziarconjugări
PronuntieExplicatiito take in a reefa lua o terțarolămarinăconjugări
PronuntieExplicatiito take in a reefa acționa cu prudențăfigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito take in a reefa fi cu băgare de seamăfigurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito take in a reefa-și limita activitateaconjugări
PronuntieExplicatiito take in a reefa-și limita ambițiileconjugări
PronuntieExplicatiito take in a reefa întări disciplinafamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito take in a reefa strânge hățurilefamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito take in a saila strânge o pânzăconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro