dictionar englez roman

self-conscious


PronuntieExplicatiiself-consciousExplicatiicon演ient
PronuntieExplicatiiself-consciousExplicatiisfios
PronuntieExplicatiiself-consciousExplicatiist滱gaci
PronuntieExplicatiiself-consciousnessExplicatiicon演ien��
PronuntieExplicatiiself-consciousnessExplicatiicon演iin��
PronuntieExplicatiiself-consciousnessExplicatiisfial�

Este posibil s� fie o form� declinat�/conjugat�/derivat�, vezi 槐 r緂綷ina.

Termeni asem緋綟ori cu "self-conscious": selfishness.

Contact | Nout裻i | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica � 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro