dictionar englez roman

run in


PronuntieExplicatiirun inExplicatiiarestareargou în limba engleză
PronuntieExplicatiirun inExplicatiiceartăargou în limba engleză
PronuntieExplicatiirun inîntâlnire neplăcutăargou în limba engleză
PronuntieExplicatiito run ina intra alergândconjugări
PronuntieExplicatiito run inExplicatiia rodaconjugări
PronuntieExplicatiito run inExplicatiia arestaargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito run in a racea participa la o alergareconjugări
PronuntieExplicatiito run in a racea participa la o cursăconjugări
PronuntieExplicatiito run in double harnessa fi căsătoritconjugări
PronuntieExplicatiito run in double harnessa duce jugul căsnicieifamiliarconjugări
PronuntieExplicatiito run in familya fi în familiedespre calitățiconjugări
PronuntieExplicatiito run in one's heada îi suna cuiva în mintedespre, cuvinte, idei, melodiiconjugări
PronuntieExplicatiito run in one's heada îi umbla cuiva prin capconjugări
PronuntieExplicatiito run in one's minda îi suna cuiva în mintedespre, cuvinte, idei, melodiiconjugări
PronuntieExplicatiito run in one's minda îi umbla cuiva prin capconjugări
PronuntieExplicatiito run in single harnessa fi burlacconjugări
PronuntieExplicatiito run in single harnessa fi celibatarconjugări
PronuntieExplicatiito run in single harnessa fi holteiconjugări
PronuntieExplicatiito run in single harnessa fi necăsătoritconjugări
PronuntieExplicatiito run in the blooda constitui un caracter comun membrilor unei familiiconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro