dictionar englez roman

perk up


PronuntieExplicatiito perk upExplicatiia se animaconjugări
PronuntieExplicatiito perk upa ciuli urechileconjugări
PronuntieExplicatiito perk upExplicatiia se împopoțonaconjugări
PronuntieExplicatiito perk upa-și îndrepta spateleconjugări
PronuntieExplicatiito perk upExplicatiia se învioraconjugări
PronuntieExplicatiito perk upExplicatiia se pregăticonjugări
PronuntieExplicatiito perk upa-și recăpăta buna dispozițieconjugări
PronuntieExplicatiito perk upa-și ridica frunteaconjugări

Termeni asemănători cu "perk up": periscope, persuasive, to perceive, to preachify, to preoccupy, to prick up.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro