dictionar englez roman

overshoot the mark


PronuntieExplicatiito overshoot the marka depăși țintaconjugări
PronuntieExplicatiito overshoot the marka trage dincolo de barăconjugări
PronuntieExplicatiito overshoot the marka trage dincolo de margineconjugări
PronuntieExplicatiito overshoot the marka trage dincolo de țintăconjugări
PronuntieExplicatiito overshoot the marka depăși limitelefiguratconjugări
PronuntieExplicatiito overshoot the marka merge prea departefiguratconjugări
PronuntieExplicatiito overshoot the marka sări pestefiguratconjugări
PronuntieExplicatiito overshoot the markExplicatiia exagerafigurat în limba englezăconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro