dictionar englez roman

on good terms


PronuntieExplicatiion good termsla un preț convenabil
PronuntieExplicatiion good termsîn condiții avantajoase
PronuntieExplicatiion good terms withîn relații bune cu cineva
PronuntieExplicatiion good terms withîn termeni buni cu cineva
PronuntieExplicatiito be on good terms witha se avea bine cucinevaconjugări
PronuntieExplicatiito be on good terms witha fi în termeni buni cucinevaconjugări

Termeni asemănători cu "on good terms": on a shoestring, on easy terms.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro