kick over the traces
![]() ![]() | to kick over the traces | a-și da poalele peste cap | conjugări | ||
![]() ![]() | to kick over the traces | a-și face de cap | conjugări | ||
![]() ![]() | to kick over the traces | a scăpa din frâu | conjugări | ||
![]() ![]() | to kick over the traces | a face pe nebunul | despre persoane | conjugări | |
![]() ![]() | to kick over the traces | a fi nărăvaș | despre persoane | conjugări | |
![]() ![]() | to kick over the traces | a fi nesupus | despre persoane | conjugări | |
![]() ![]() | to kick over the traces | a refuza să se supună | despre persoane | conjugări | |
![]() ![]() | to kick over the traces | a face pe nebunul | despre persoane; figurat în limba română | conjugări | |
![]() ![]() | to kick over the traces | a fi nărăvaș | despre persoane; figurat în limba română | conjugări | |
![]() ![]() | to kick over the traces | a fi nesupus | despre persoane; figurat în limba română | conjugări | |
![]() ![]() | to kick over the traces | a refuza să se supună | despre persoane; figurat în limba română | conjugări |
Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea


