dictionar englez roman

in vain


PronuntieExplicatiiin vainîn van
PronuntieExplicatiiin vainîn zadar
PronuntieAn old dog barks not in vain.Câinele bătrân nu latră la lună.zicală
Pronuntieto take a thing's name in vaina lua un lucru în bătaie de jocconjugări
Pronuntieto take a thing's name in vaina lua un lucru în derâdereconjugări
Pronuntieto take somebody's name in vaina lua numele cuiva în deșertconjugări

Termeni asemănători cu "in vain": in fun, in my opinion, infamy.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro