dictionar englez roman

in progress


PronuntieExplicatiiin progressîn curs de desfășurare
PronuntieExplicatiito be in progressExplicatiia continuaconjugări
PronuntieExplicatiito be in progressExplicatiia se desfășuraconjugări
PronuntieExplicatiito be in progressa fi în proces de dezvoltareconjugări
PronuntieExplicatiito be in progressExplicatiia progresaconjugări
PronuntieChanges are in progress.Se introduc schimbări.
PronuntiePreparation are in progress.Au loc pregătiri.
PronuntiePreparation are in progress.Se fac pregătiri.
PronuntieExplicatiiwork in progresslucrări în curs
PronuntieExplicatiiwork in progressproduse în curs de execuție
Pronuntiework in progress on serviceslucrări în desfășurare cu privire la servicii
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro