dictionar englez roman

give and take


PronuntieExplicatiigive and takeExplicatiicompromis
PronuntieExplicatiito give and takea da fiecare de la elconjugări
PronuntieExplicatiito give and takea ajunge la învoialăconjugări
PronuntieExplicatiito give and takea ajunge la un compromisconjugări
PronuntieExplicatiito give and takea-și face concesii reciproceconjugări
PronuntieExplicatiito give and takea face un compromisconjugări

Termeni asemănători cu "give and take": to go beyond a joke, to go upon the highway, to go upon tick.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro