dictionar englez roman

get tired of


PronuntieExplicatiito get tired ofa obosi decevaconjugări
PronuntieExplicatiito get tired ofa osteni decevaconjugări
PronuntieExplicatiito get tired ofa se plictisi deceva; figuratconjugări
PronuntieExplicatiito get tired ofa se sătura deceva; figuratconjugări
PronuntieExplicatiito get tired ofa se sătura până-n gât deceva; figuratconjugări

Termeni asemănători cu "get tired of": to get rid of.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro