dictionar englez roman

fill in


PronuntieExplicatiito fill inExplicatiia completaconjugări
PronuntieExplicatiito fill inExplicatiia inseraconjugări
PronuntieExplicatiito fill inExplicatiia introduceconjugări
PronuntieExplicatiito fill inExplicatiia umpleo gaurăconjugări
PronuntieExplicatiito fill in a forma completa un formularconjugări
PronuntieExplicatiito fill in timea-și ocupa timpul cu o activitateconjugări

Termeni asemănători cu "fill in": fallen, Fallon, feline, felon, felony, File menu, fill-in, film, filmy, flame, flan, Flem, Flin, Flinn, flown, fly in, Flynn, full moon, to fall in, to fall on, to feel mean, to feel nohow, to film, to flame, to flow in, to fly in.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro