dictionar englez roman

each other


PronuntieExplicatiieach otherExplicatiireciproc
Pronuntieto be in each other's pocketsa fi nedespărțițidouă persoaneconjugări
PronuntieExplicatiito call each other namesa se înjura reciprocconjugări
PronuntieExplicatiito call each other namesa-și spune unul altuia vorbe de ocarăconjugări
PronuntieExplicatiito call each other namesa-și spune unul altuia vorbe greleconjugări
PronuntieExplicatiito cross each otherExplicatiia se încrucișaconjugări
PronuntieExplicatiito cross each othera se încrucișa pe drumconjugări
PronuntieExplicatiito cut each other's throatExplicatiia se certaconjugări
PronuntieExplicatiito cut each other's throatExplicatiia se ciorovăiconjugări
PronuntieExplicatiito cut each other's throata se distruge reciprocconjugări
PronuntieExplicatiito cut each other's throata se distruge reciproc prin concurențăconjugări
PronuntieExplicatiito cut each other's throata se dușmăni de moarteconjugări
PronuntieExplicatiito fall over each othera se lua la harțăconjugări
PronuntieExplicatiito fall over each othera sări la bătaieconjugări
Pronuntieto go at each other hammer and tongsa se repezi cu furie unul la altuldespre persoaneconjugări
Pronuntieto go at each other hammer and tongsa se repezi cu furie unii la alțiidespre persoaneconjugări
Pronuntieto go at each other hammer and tongsa se ciocni ca doi berbecifizic sau verbalconjugări
Pronuntieto go at each other hell for leathera se repezi cu furie unul la altuldespre persoaneconjugări
Pronuntieto go at each other hell for leathera se repezi cu furie unii la alțiidespre persoaneconjugări
Pronuntieto go at each other hell for leathera se ciocni ca doi berbecifizic sau verbalconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro