dictionar englez roman

down to earth


PronuntieExplicatiidown to earthExplicatiiprozaic
PronuntieExplicatiidown to earthExplicatiiterestru
PronuntieExplicatiidown to earthpe pământ
PronuntieExplicatiito come down to eartha fi cu picioarele pe pământconjugări
PronuntieExplicatiito come down to eartha fi realistconjugări
Pronuntieto come down to earth with a banga coborî cu picioarele pe pământconjugări
Pronuntieto come down to earth with a banga nu mai fi cu capul în noriconjugări
Pronuntieto come down to earth with a banga vedea clar situațiaașa cum esteconjugări
Pronuntieto come down to earth with a bumpa coborî cu picioarele pe pământconjugări
Pronuntieto come down to earth with a bumpa nu mai fi cu capul în noriconjugări
Pronuntieto come down to earth with a bumpa vedea clar situațiaașa cum esteconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro