dictionar englez roman

down on one's uppers


PronuntieExplicatiidown on one's upperssărac lipitpământului
PronuntieExplicatiito be down on one's uppersa fi în pană de baniconjugări
PronuntieExplicatiito be down on one's uppersa fi lefterconjugări
PronuntieExplicatiito be down on one's uppersa fi pe drojdieconjugări
PronuntieExplicatiito be down on one's uppersa fi pe geantăconjugări
PronuntieExplicatiito be down on one's uppersa purta pantofi scâlciațiconjugări
PronuntieExplicatiito be down on one's uppersa purta pantofi uzațiconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro