dictionar englez roman

dog eat dog


PronuntieExplicatiidog eat dogcare pe caredespre competiție, întrecere etc
PronuntieExplicatiidog eat dogpe viață și pe moartedespre competiție, întrecere etc
PronuntieExplicatiidog eat dogExplicatiisălbaticdespre competiție, întrecere etc
PronuntieIt's dog eat dog.E care pe care.
PronuntieIt's dog eat dog.E o luptă care pe care.
PronuntieIt's dog eat dog.Pe viață și pe moarte.

Termeni asemănători cu "dog eat dog": data sheets, datasheets, deciduous, decodes, didactic, didactics, discotheque, discotheques, dog tag, dog tags, dog-days, Dusty's, Dwight's.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro