dictionar englez roman

beat the wind


PronuntieExplicatiito beat the winda se strădui zadarnicfiguratconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda bate apa să iasă untfiguratconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda se lupta cu morile de vântfiguratconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda lupta în zadarfiguratconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda se lupta în zadarfiguratconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda se bate cu morile de vântconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda-și răci gura de pomanăconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda se vorbi în vântconjugări
PronuntieExplicatiito beat the winda căra apă cu ciurulaproximativconjugări

Termeni asemănători cu "beat the wind": bad mood, bad wind, badmouth, beat note, bottomed, button ad, to be a bad hand at, to be at a dead end, to be at an end, to be at enmity with, to be down and out, to be down to, to be down with, to be patient with, to be taunted, to be the odd man out, to beat into, to bite into, to bottom out.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro