dictionar roman englez

a se îmbufna


Explicatiia se îmbufna PronuntieExplicatiito poutconjugări
Explicatiia se îmbufna Pronuntieto have a fit of the sulksconjugări
Explicatiia se îmbufna PronuntieExplicatiito have the sulksconjugări
Explicatiia se îmbufna PronuntieExplicatiito tiffconjugări
Explicatiia se îmbufna PronuntieExplicatiito get a mifffamiliarconjugări

Termeni asemănători cu "a se îmbufna": a acompania.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro