dictionar englez roman

get into


PronuntieExplicatiito get into troublea da de buclucconjugări
PronuntieExplicatiito get into troublea da de dracuconjugări
PronuntieExplicatiito get into troublea fi la ananghieconjugări
PronuntieExplicatiito get into troublea intra într-o încurcăturăconjugări
PronuntieExplicatiito get into troublea intra într-un buclucconjugări
PronuntieExplicatiito get into troublea o păți răuconjugări
PronuntieExplicatiito get into troublea vedea pe dracu'conjugări
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.Am pățit-o dacă aude de asta.
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.Am pățit-o dacă aude el de asta.
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.Dăm de dracul dacă aude de asta.
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.Dăm de dracul dacă aude el de asta.
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.E cam albastru dacă aude de asta.
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.E cam albastru dacă aude el de asta.
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.Ne găsim beleaua dacă aude de asta.
PronuntieWe'll get into hot water if he hears about this.Ne găsim beleaua dacă aude el de asta.
PronuntieYou will soon get into it.O să te deprinzi repede.
PronuntieYou will soon get into it.O să te obisnuiești repede.
PronuntieYou will soon get into the way of doing it.O sa te deprinzi repede s-o faci.
PronuntieYou will soon get into the way of doing it.O să te obisnuiești repede s-o faci.

<< < Pagina 9 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro