dictionar englez roman

get somebody


Pronuntieto get somebody on his feet againa pune pe cineva pe roate din noufamiliarconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on his legsa pune pe cineva pe picioareconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on his legsa însănătoși pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on his legsa reabilita pe cineva din punct de vedere bănescconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on his legsa reabilita pe cineva din punct de vedere materialconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the braina se gândi neîncetat la cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the braina mai dezlipi gândul de la cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the braina mai lua gândul de la cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the braina mai muta gândul de la cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the braina nu putea uita pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the hipa îi cădea cineva în ghearefamiliarconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the hipa îi cădea cineva în labefamiliarconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the hipa pune gheara pe cinevafamiliarconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the hipa pune laba pe cinevafamiliarconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody on the movea pune pe cineva în mișcareconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody out of a fixa scăpa pe cineva din buclucconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody out of a fixa scăpa pe cineva dintr-o încurcăturăconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody out of a fixa scoate pe cineva din buclucconjugări
PronuntieExplicatiito get somebody out of a fixa scoate pe cineva dintr-o încurcăturăconjugări
Pronuntieto get somebody out of a habita dezbăra pe cineva de un năravconjugări

<< < Pagina 6 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro