dictionar englez roman

to pull


PronuntieExplicatiito pull capsExplicatiia se încăieraconjugări
PronuntieExplicatiito pull capsa se lua de părconjugări
PronuntieExplicatiito pull different waysa avea tendințe diferiteconjugări
PronuntieExplicatiito pull different waysa nu se înțelegeconjugări
PronuntieExplicatiito pull different waysa trage fiecare în partea luiconjugări
PronuntieExplicatiito pull different waysa trage unul hais și altul ceafamiliar în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito pull different waysa trage unul hăis și altul ceafamiliar în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito pull downExplicatiia dărâmaconjugări
PronuntieExplicatiito pull downExplicatiia demolaconjugări
PronuntieExplicatiito pull downExplicatiia demoralizaconjugări
PronuntieExplicatiito pull downExplicatiia reduceconjugări
PronuntieExplicatiito pull downa trage în josconjugări
PronuntieExplicatiito pull downExplicatiia umiliconjugări
PronuntieExplicatiito pull downa câștiga o anumită sumă de banica salariu săptămânal; argou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito pull faces ata face grimase lacinevaconjugări
PronuntieExplicatiito pull faces ata se strâmba lacinevaconjugări
PronuntieExplicatiito pull foota fugi rupând pământulconjugări
PronuntieExplicatiito pull foota o lua la piciorconjugări
PronuntieExplicatiito pull foota îi sfârâi călcâieleconjugări
PronuntieExplicatiito pull freightExplicatiia lăsaargou în limba englezăconjugări

<< < Pagina 5 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro