dictionar englez roman

to go through


PronuntieExplicatiito go through the roofa-și ieși din pepeniconjugări
PronuntieExplicatiito go through the roofa-și ieși din săriteconjugări
PronuntieExplicatiito go through the roofa-și ieși din țâțâniconjugări
PronuntieExplicatiito go through the rosariuma-și face rugăciunileconjugări
PronuntieExplicatiito go through the rosariuma-și spune rugăciunileconjugări
PronuntieExplicatiito go through the whole carda chibzui bineconjugări
PronuntieExplicatiito go through the whole carda cumpăni bineconjugări
PronuntieExplicatiito go through the whole carda examina toate posibilitățile oferiteconjugări
Pronuntieto go through thick and thin fora se arunca în foc pentrucinevaconjugări
Pronuntieto go through thick and thin fora trece prin foc și pară pentrucinevaconjugări
Pronuntieto go through thick and thin fora înfrunta orice pericol pentrucinevaconjugări
Pronuntieto go through thick and thin fora sări în foc pentrucinevaconjugări
Pronuntieto go through thick and thin fora se da peste cap de dragulcuivaconjugări
PronuntieExplicatiito go through witha termina cuconjugări
PronuntieExplicatiito go through with ita duce ceva până la capătconjugări

<< < Pagina 4 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro