dictionar englez roman

to act


PronuntieExplicatiito actuateExplicatiia excitaelectricitateconjugări
PronuntieExplicatiito actuatea da ghes cuivafiguratconjugări
PronuntieExplicatiito actuateExplicatiia îndemnafiguratconjugări
PronuntieExplicatiito actuateExplicatiia influențafiguratconjugări
PronuntieExplicatiito actuateExplicatiia înrâurifiguratconjugări
Pronuntieaction for declaration of failure to actacțiune în constatarea abținerii de a acționa
Pronuntieto be empowered to act as a representativea avea putere de reprezentareconjugări
Pronuntieto be empowered to act as a representativea fi împuternicit să reprezinteconjugări
PronuntieExplicatiito come into actiona intra în acțiunedespre trupeconjugări
PronuntieExplicatiito come into actiona intra în dispozitivdespre trupeconjugări
PronuntieExplicatiito come into actiona intra în luptădespre trupeconjugări
PronuntieExplicatiito come into actiona începe să tragădespre tunuriconjugări
Pronuntieto galvanize somebody into actiona pune în mișcare pe cinevafamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto galvanize somebody into actiona pune în priză pe cinevafamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto galvanize somebody into activitya pune în mișcare pe cinevafamiliar în limba englezăconjugări
Pronuntieto galvanize somebody into activitya pune în priză pe cinevafamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito go into actiona lansa o operațieconjugări
PronuntieExplicatiito go into actiona lansa un atacconjugări
PronuntieWhat prompted him to act like this?Ce l-a făcut să procedeze în felul acesta?
PronuntieWhat prompted him to act like this?Ce l-a îndemnat să procedeze în felul acesta?

<< < Pagina 3 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro