dictionar englez roman

put up


PronuntieExplicatiito put up the shuttersa închide o afaceretemporar sau definitiv; argou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito put up the shuttersa închide o întreprinderetemporar sau definitiv; argou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito put up the shuttersa lichida o afaceretemporar sau definitiv; argou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito put up the shuttersa lichida o întreprinderetemporar sau definitiv; argou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito put up the spouta pune amanetfamiliar în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito put up to auctiona scoate la licitațieconjugări
PronuntieExplicatiito put up witha se acomoda cuconjugări
PronuntieExplicatiito put up witha se împăca cuconjugări
PronuntieExplicatiito put up withExplicatiia suportaconjugări
PronuntieExplicatiito put up witha suporta pecinevaconjugări
PronuntieExplicatiito put up witha tolera pecinevaconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somebodya se acomoda cu cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somebodya se împăca cu cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somethinga se acomoda cu o situațieconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somethinga se acomoda cu o stare de lucruriconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somethinga se împăca cu o situațieconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somethinga se împăca cu o stare de lucruriconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somethinga suporta cevaconjugări
PronuntieExplicatiito put up with somethinga tolera cevaconjugări
PronuntieExplicatiito put uponExplicatiia copleșiconjugări

<< < Pagina 3 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro