dictionar englez roman

to reduce


Pronuntieto reduce something to writinga consemna ceva în scrisconjugări
Pronuntieto reduce to a common denominatora aduce la același numitorconjugări
PronuntieExplicatiito reduce to beggarya aduce pe cineva la sapă de lemnconjugări
PronuntieExplicatiito reduce to classesExplicatiia clasificaconjugări
PronuntieExplicatiito reduce to nothinga reduce la zeroconjugări
PronuntieExplicatiito reduce to povertya aduce pe cineva la sapă de lemnconjugări
PronuntieExplicatiito reduce to the ranksExplicatiia degradaun gradatconjugări
PronuntieExplicatiito reduce to zeroa reduce la zeroconjugări

<< < Pagina 2 >

Termeni asemănători cu "to reduce": tarts, the aid rates, the rated wattage, the trots, thirds, thirty-six, threads, threats, three days ago, Tiertza, Tiertza's, to throw the dice, to throw the hooks, to traduce, to tread the deck, to trudge, tortoise, tortuous, towards, trades, treads, treatise, Tritia's, Truda's, Trude's, Trudey's, trudge, Trudi's, Trudie's, Trudy's, truth to say, Tudoritza, Tudoritza's, two-thirds.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro