dictionar englez roman

to come home


PronuntieExplicatiito come home toa atinge de aproape pecineva; figuratconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa impresiona pecineva; figuratconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa unge la inimă pecineva; figuratconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa merge la inimăcuiva; figuratconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa fi recunoscut decinevaconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa reveni în amintirecuivaconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa reveni în mintecuivaconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa face efect asupracuivaconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa face impresie asupracuivaconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa produce efect asupracuivaconjugări
PronuntieExplicatiito come home toa produce impresie asupracuivaconjugări
PronuntieExplicatiito come home to somebodya emoționa până în adâncul sufletuluiconjugări
PronuntieExplicatiito come home to somebodya înduioșa până în adâncul sufletuluiconjugări
PronuntieExplicatiito come home to somebodya îi merge cuiva la inimăconjugări
PronuntieExplicatiito come home to somebodya mișca până în adâncul sufletuluiconjugări
PronuntieExplicatiito come home with the milka se întoarce în zori după o noapte de chefconjugări
PronuntieExplicatiito come home with the milka se întoarce acasă dis-de-dimineațăde la o petrecereconjugări

<< < Pagina 2 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro