dictionar englez roman

put somebody on


Pronuntieto put somebody on his honoura crede pe cineva pe cuvânt de onoareconjugări
Pronuntieto put somebody on his honour not to doa cere cuiva pe cuvânt de onoare să nu facăcevaconjugări
Pronuntieto put somebody on his honour not to doa pune pe cineva să-și dea cuvântul de onoare că nu facecevaconjugări
Pronuntieto put somebody on his honour not to saya cere cuiva pe cuvânt de onoare să nu spunăcevaconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on his legsa pune pe picioare pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on his legsa face om din cinevaaproximativconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on his legsa ajuta pe cineva să se ridice din noufigurat în limba românăconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on oatha lua cuiva jurământulconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on oatha pune pe cineva să jureconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on oatha chema pe cineva la juramântconjugări
Pronuntieto put somebody on short commonsa reduce cuiva alocația zilnicăconjugări
Pronuntieto put somebody on short commonsa reduce cuiva rația zilnicăconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-outa avertiza pe cinevaconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-outa preveni pe cinevaconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-outa pune pe cineva de pazăconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-outa pune pe cineva de vegheconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-out fora avertiza pe cinevaconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-out fora preveni pe cinevaconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-out fora pune pe cineva de pazăconjugări
Pronuntieto put somebody on the look-out fora pune pe cineva de vegheconjugări

<< < Pagina 2 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro