dictionar englez roman

on the rack


PronuntieExplicatiito be on the racketa duce o viață foarte dezordonatăconjugări
PronuntieExplicatiito be on the racketa fi complice laconjugări
PronuntieExplicatiito be on the racketa fi părtaș laconjugări
PronuntieExplicatiito be on the racketa o ține numai în petrecericonjugări
PronuntieExplicatiito be upon the racka se da de ceasul morțiiconjugări
PronuntieExplicatiito be upon the rackExplicatiia se frământaconjugări
PronuntieExplicatiito be upon the rackExplicatiia se perpeliconjugări
PronuntieExplicatiito be upon the racka sta ca pe aceconjugări
PronuntieExplicatiito be upon the racka sta ca pe ghimpiconjugări
PronuntieExplicatiito be upon the racka sta ca pe jeraticconjugări
PronuntieExplicatiito go on the racketa duce o viață de risipăconjugări
PronuntieExplicatiito put on the racka trage pe roatăconjugări
PronuntieExplicatiito put on the racka pune pe roatăconjugări
PronuntieExplicatiito put on the racka supune la cazneconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on the racka hărțui pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito put somebody on the racka supune pe cineva la torturăfamiliar în limba română; figurat în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito put something on the racka supune ceva la o încercare serioasăconjugări
PronuntieExplicatiito put something on the racka încorda la maximumnervii, răbdarea etc.conjugări
PronuntieExplicatiito set something on the racka supune ceva la o încercare serioasăconjugări
PronuntieExplicatiito set something on the racka încorda la maximumnervii, răbdarea etc.conjugări

<< < Pagina 2 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro