dictionar englez roman

be out


PronuntieExplicatiito be out for the counta fi făcut knock-outconjugări
PronuntieExplicatiito be out for the counta fi leșinatconjugări
PronuntieExplicatiito be out for the dusta ieși călareglumețconjugări
PronuntieExplicatiito be out in forcea fi în forțăconjugări
PronuntieExplicatiito be out in forcea fi prezent în număr mareconjugări
PronuntieExplicatiito be out in large numbersa fi în forțăconjugări
PronuntieExplicatiito be out in large numbersa fi prezent în număr mareconjugări
Pronuntieto be out in one's calculationa-și fi greșit calculeleconjugări
Pronuntieto be out in one's calculationsa fi greșitconjugări
Pronuntieto be out in one's calculationsa se fi înșelatconjugări
Pronuntieto be out in one's calculationsa fi depășit previziunileconjugări
Pronuntieto be out in one's calculationsa-și fi greșit socotelileconjugări
Pronuntieto be out in one's calculationsa ieși prost din socotealăfiguratconjugări
PronuntieExplicatiito be out in one's reckoninga fi depășit previziunileconjugări
PronuntieExplicatiito be out in one's reckoninga-și fi greșit calculeleconjugări
PronuntieExplicatiito be out in one's reckoninga-și fi greșit socotelileconjugări
PronuntieExplicatiito be out in strenghta fi în forțăconjugări
PronuntieExplicatiito be out in strenghta fi prezent în număr mareconjugări
PronuntieExplicatiito be out ofa fi epuizatcevaconjugări
PronuntieExplicatiito be out ofa fi terminatcevaconjugări

<< < Pagina 2 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro