dictionar englez roman

to stroke


PronuntieExplicatiito strokeExplicatiia mângâiaconjugări
PronuntieExplicatiito strokeExplicatiia vâsliconjugări
PronuntieExplicatiito strokeExplicatiia ștanțaconjugări
PronuntieExplicatiito strokeExplicatiia tușaconjugări
PronuntieExplicatiito strokeExplicatiia flataargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito strokeExplicatiia lingușiargou în limba englezăconjugări
Pronuntieto stroke somebody against the haira enerva pe cinevaconjugări
Pronuntieto stroke somebody against the haira irita pe cinevaconjugări
Pronuntieto stroke somebody against the haira lua pe cineva în răspărconjugări
Pronuntieto stroke somebody against the haira împunge pe cinevaconjugări
Pronuntieto stroke somebody against the haira necăji pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito stroke somebody downa calma pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito stroke somebody downa face pe cineva să-și uite supărareaconjugări
PronuntieExplicatiito stroke somebody downa îmblânzi pe cinevaconjugări
PronuntieExplicatiito stroke somebody downa împăca pe cinevaconjugări
Pronuntieto stroke somebody's hair the wrong wayExplicatiia zbârlipărul, blana unui animalconjugări
Pronuntieto stroke somebody's hair the wrong waya lua în răspărpărul, blana unui animalconjugări
Pronuntieto stroke somebody's hair the wrong waya enerva pe cinevaîn limba engleză; figuratconjugări
Pronuntieto stroke somebody's hair the wrong waya irita pe cinevaîn limba engleză; figuratconjugări
Pronuntieto stroke somebody's hair the wrong waya zgândări pe cinevaîn limba engleză; figuratconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro