dictionar englez roman

to ski


PronuntieExplicatiito skia se da cu schiurileconjugări
PronuntieExplicatiito skia face schiconjugări
PronuntieExplicatiito skiExplicatiia schiaconjugări
PronuntieExplicatiito skidExplicatiia derapaconjugări
PronuntieExplicatiito skida da mâncare la masăargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito skida pasa mâncare la masăargou în limba englezăconjugări
PronuntieExplicatiito skid right rounda se învârti în derapaj cu 180 gradedespre o mașinăconjugări
PronuntieExplicatiito skima lua spumaconjugări
PronuntieExplicatiito skimExplicatiia smântâniconjugări
PronuntieExplicatiito skima trece ușor pesteconjugări
PronuntieExplicatiito skim over a cataloguea frunzări repede un catalogconjugări
PronuntieExplicatiito skim over a cataloguea parcurge repede un catalogconjugări
PronuntieExplicatiito skim over a novela frunzări repede un romanconjugări
PronuntieExplicatiito skim over a novela parcurge repede un romanconjugări
PronuntieExplicatiito skim the cream offa lua caimacul de pecevaconjugări
PronuntieExplicatiito skim the cream offa lua partea cea mai bună aunui lucruconjugări
PronuntieExplicatiito skim through a cataloguea frunzări repede un catalogconjugări
PronuntieExplicatiito skim through a cataloguea parcurge repede un catalogconjugări
PronuntieExplicatiito skim through a novela frunzări repede un romanconjugări
PronuntieExplicatiito skim through a novela parcurge repede un romanconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro