dictionar englez roman

to point


PronuntieExplicatiito pointla punctul
PronuntieExplicatiito pointsla punctele
PronuntieExplicatiito pointExplicatiia ascuțiconjugări
PronuntieExplicatiito pointa pune vârf laconjugări
PronuntieExplicatiito pointExplicatiia arătaexemple | conjugări
PronuntieExplicatiito pointExplicatiia accentuaconjugări
PronuntieExplicatiito pointExplicatiia subliniaconjugări
PronuntieExplicatiito pointExplicatiia punctalingvistică etcconjugări
PronuntieExplicatiito pointExplicatiia indicaconjugări
PronuntieExplicatiito point a directiona arăta o direcțieconjugări
PronuntieExplicatiito point a finger ata demasca pecinevaconjugări
Pronuntieto point a finger at somebodya considera pe cineva vinovatconjugări
PronuntieExplicatiito point ata arăta cătreconjugări
PronuntieExplicatiito point ata arăta laconjugări
PronuntieExplicatiito point ata arăta spreconjugări
PronuntieExplicatiito point ata îndrepta spreconjugări
PronuntieExplicatiito point blankExplicatiia arătaconjugări
PronuntieExplicatiito point blanka atrage atențiaconjugări
PronuntieExplicatiito point blank ata arăta sprecu acuzativulconjugări
PronuntieExplicatiito point blank ata fi îndreptat spreconjugări

<< < Pagina 1 >

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro